У 2019 рік йдемо з модними зачісками та візажем

У 2019 рік йдемо з модними зачісками та візажем

Напередодні Нового 2019 року, розпитуємо у фахівців про актуальні тенденції, які уже можна втілити, готуючись до свят.

«Замість холодних кольорів у моду увійдуть теплі»

Ірина Попова, майстер-колорист

На найближчий рік мода в колоруванні волосся нічого кардинального нам не диктує. І далі актуальними будуть техніки розтяжок кольорів (від темного до світлого). Зміниться лише колір та відтінки. Замість холодних кольорів у моду увійдуть теплі: шоколад із мідним, горіховим, коньячним, бежевим.

Блонди також у чистому однотонному вигляді будуть не актуальними. Їм слід трішки затемнити корінь та надати волоссю теплих світлих відтінків. Або профарбувати з додаванням пасом чи окремих акцентних зон. Окрім того, в моді ягідно-фруктові відтінки блонду: персиковий, ніжно-малиновий, кремовий, пудровий… Ці теплі відтінки чудово виглядають у поєднаннях.

Щодо техніки фарбування, то досі популярні омбре, сомбре, балаяж, ейр-тач, американ-колор, шатуш, штопка, техніка вільної руки. Всі ці техніки спеціалісти виконують як окремо, так і в комбінації.

 

«У моді легкий безлад!»

Ярослава Малинська, спеціаліст вечірніх зачісок

Які зачіски будуть актуальними в новому році? Важливо пам’ятати, що зберігається тенденція до пишноти та об’ємів як у зачісках, так і укладках. На перший погляд масивна зачіска має бути легкою та повітряною. А ще вона має бути стійкою та витривалою. В моді легкий безлад! А ще – голлівудська накрутка, хвости (високі та низькі), пучок на маківці чи потилиці, легка та проста накрутка. На коротких стрижках має бути натуральна, динамічна укладка. Щоправда, щоб виконати таку зачіску, майстер має володіти багатьма секретами й знати чимало нюансів.

«Форма бороди буде змінюватися до складнішої та коротшої»

Богдана Малинська, майстер чоловічої стрижки

Упродовж останніх трьох років чоловіча мода набула серйозної складності. Тож 2019 року і далі актуальною буде техніка Фейд (низький, середній та високий). Щоправда, моду доповнять складні умовні лінії, окантування, фігурні вирізи. Буде багато комбінованих форм. А враховуючи те, що чимало чоловіків стали бороданями, то додається оформлення та камуфляж бороди. Знаємо, що форма бороди буде змінюватися до складнішої та коротшої.

«Смілива ідея для вечірки: смарагдова або синя помада»

Ніна Лисеєва, майстер візажу

Сучаснi тенденцiї моди у макiяжi досить суперечливі та ексцентричні. Популярнi макiяжi вiд смокі айс кольору мокрий асфальт до нюдового «макiяжу без макiяжу». Головне – обрати для себе те, що пiдкреслить вашу iндивiдуальнiсть i в буднi, i в свята.

Основнi мейкап тренди 2019-го: стрілки, червонi губи, смокі айс, нюд, дуже багато блиску (глітер, блискітки, шимер).

Макiяж у стилi нюд звикли робити навесні та влітку, коли щільний шар косметики на обличчі викликає дискомфортнi вiдчуття. Однак тепер ця тенденція розповсюджується i на холодну пору, тож варто звернути увагу на догляд за шкірою, бо 2019 року вона має сяяти!

На противагу природності – яскравий акцент у вигляді нестандартної палiтри вiдтiнкiв губної помади. Сонячний оранжевий, смарагдовий зелений, насичений синiй. Зрозумiло, в повсякденнi так необов’язково експериментувати, а ось для вечiрки все-таки варто взяти до уваги цю сміливу ідею. Класика у винних тонах: темно-червона помада не здає позицій. Якщо минулими сезонами ми віддавали перевагу матовим текстурам, то цього – робимо ставку на глянець.

2019-го стилiсти пропунують доповнити свiй образ стрiлками. Стрiлки – класика, яка не виходить iз моди. I справді, стрiлки були модними в 20-х, у 30-х, у 60-х, у 90-х минулого століття, i зараз вони актуальнi.

Класичнi стрiлки – кращий варiант для будь-якого заходу. Вони пасують практично кожнiй дiвчинi. Чорнi стрiлки на всю повiку зроблять ваш образ максимально стильним.

Глiтероманiя, яка була в модi цiєї осені, переходить i в прийдешній рік. Здається, глiтер не збирається здавати позицiй. Блискітки в найрізноманітніших варiацiях створять святковий вечiрнiй макiяж. Сяйте, виблискуйте i залишайтесь красивими!

30.12.2018 12:25:25
0
306

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!