Випрямляч Ga.Ma Ceramic Digital Ion Plus P11.CP1DGTION

Випрямляч Ga.Ma Ceramic Digital Ion Plus

 • -9%
 • Виробник: Ga.Ma
 • Модель: P11.CP1DGTION
 • На складі

100% Гарантія на весь товар

Швидка доставка по всій країні

Оригінальна продукція та великий асортимент

Центр підтримки клієнтів

GAMA поповнює серію професійних випрямлячів для волосся CP1 моделлю з цифровим керуванням і новітньою системою іонізації - Digital Ion Plus. Нагадаємо, що серія може похвалитися чудовими експлуатаційними характеристиками і можливістю берегти Ваше волосся, адже головна ідея це ефективність і турбота.

Модель виконана в новому дизайні і несе в собі цілий ряд переваг, які порадують Вас своєю здатністю ефективно випрямляти волосся і піклуватися про нього. Відразу варто відзначити власну технологію іонізації - Ion Plus. Розробка GAMA генерує на 80% більше негативних іонів, що надає позитивний вплив на здоров'я волосся. Вчасно знята статика з волосся і закриття волосяних лусочок дозволить волоссю зберегти природну вологу, тим самим не пересушуючи волосся і не порушуючи його структуру. Після роботи з випрямлячем волосся матиме здоровий вигляд і буде слухняним і м'яким. Використання технології Ion Plus дозволить Вам по-іншому поглянути на систему іонізації волосся.

Керамічні пластини, які використовуються в цьому випрямлячі мають плаваючу систему підвіски. Таким підходом виробник вирішив безліч неприємних моментів, які виникають в процесі випрямлення волосся. По-перше, кераміка володіє відмінним ковзанням, завдяки чому волосся не дряпається і його структура не порушується. По-друге, кераміка рівномірно і швидко розподіляє тепло по всій поверхні пластин, а в поєднанні з технологією Quick Heat пластини нагріваються за лічені секунди. По-третє, плаваюча система добре компенсує зайвий тиск на волосся і тим самим береже його від механічного пошкодження. Але це не все. Завдяки плаваючим пластинам відбувається вирівнювання самих пластин відносно одна одної в залежності від товщини пасма, що дозволяє виконати повне зіткнення з волоссям по всій поверхні пластин. Таке рішення скорочує час на випрямлення і позбавляє волосся від зайвого впливу високої температури.

Корпус моделі Digital Ion Plus виконаний з якісного чорного пластика з елегантними переходами. Він не ковзає і добре відчувається в руці. Всі органи управління акуратно розташовані на рухомій частині випрямляча і мають захист від випадкового натискання. Функція Smart Memory запам'ятовує останній обраний режим роботи пристрою і автоматично включає його при включенні утюжка наступного разу. Наявність функції автоматичного відключення так само не буде зайвою. Якщо прилад не використовувалася протягом 60 хвилин, він автоматично вимкнеться. Модель укомплектована довгим 3-метровим професійним шнуром, який обертається на 360 градусів.

 • Керамічні плаваючі пластини
 • Технологія іонізації Ion Plus
 • Технологія швидкого нагрівання пластин Quick Heat
 • Цифрове управління з LCD дисплеєм
 • Регулювання температури нагріву в діапазоні 160 - 230 градусів
 • Функція Smart Memory
 • Система автоматичного відключення через 60 хвилин
 • Професійний кабель довжиною 3 метри і обертанням на 360 градусів
 • Розмір пластин 29 x 90 мм
Випрямляч
Виробник Ga.Ma
Країна виробника Італія
Тип випрямляча Стандартний випрямляч
Потужність 40 Вт
Покриття пластин Керамічне
Терморегулятор Так
Температура нагріву До 230°C
Лазерна іонізація Так
Цифровий дисплей Так

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!