Випрямляч Ga.Ma G-STYLE TITANIUM BLACK P11.GSTYLETIT.NR

Випрямляч Ga.Ma G-STYLE TITANIUM BLACK

  • -5%
  • Виробник: Ga.Ma
  • Модель: P11.GSTYLETIT.NR
  • На складі

100% Гарантія на весь товар

Швидка доставка по всій країні

Оригінальна продукція та великий асортимент

Центр підтримки клієнтів

Серія випрямлячів GAMA G-STYLE 2016 року демонструє відмінні функціональні поліпшення і чудові характеристики. Серія розроблена для швидкого професійного випрямлення волосся.

Технологія IHT, яка застосовується в моделі, рівномірно і швидко розподіляє тепло по всій поверхні пластин. Це вельми скорочує час на випрямлення, а так само позбавляє від зайвих рухів і береже волосся від зайвих пошкоджень.

Модель має плаваючі пластини. Ця функція корисна тим, що блокує зайвий тиск на волосся і тим самим зменшує ризик його пошкодити. Пластини мають титанове покриття і володіють чудовим ковзанням. Після випрямлення волосся буде слухняним, м'яким і неймовірно блискучим.

Випрямляч має електронне управління з цифровим дисплеєм. Регулювання температури здійснюється в межах від 150 до 230 градусів і виводиться на дисплей. Температура залишається завжди під контролем і доступна користувачу - помилки в роботі виключені. Крім того, новинка має функцію автоматичного вимкнення протягом 60 секунд, якщо прилад не використовується. Це дуже корисна функція, яка забезпечує як термічну, так і електричну безпеку.

Потужність утюжка становить 42W, а час нагріву до 230 градусів лише за 14.3 секунди. Це рекордний час, який дозволяє практично миттєво використовувати випрямляч. Навіть в разі автоматичного відключення, прилад буде готовий до роботи дуже швидко. Функція пам'яті зберігає останні настройки, тому Ви ніколи не зіб'єтеся з робочого темпу.

  • Округлений мінімалістичний дизайн для створення прямих і хвилястих зачісок
  • Регульована температура в діапазоні 150 - 230 градусів
  • Титанове покриття плаваючих пластин
  • LCD дисплей
  • Професійний 3-метровий кабель живлення з обертанням 360 градусів
Випрямляч
Виробник Ga.Ma
Країна виробника Італія
Тип випрямляча Стандартний випрямляч
Потужність 40 Вт
Покриття пластин Титанове
Терморегулятор Так
Температура нагріву До 230°C
Цифровий дисплей Так

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!