Про нас

Інтернет магазин Formarket.com.ua займається продажем перукарського інструменту, запчастинами, манікюрним та педікюрним інструментом, аксесуарами та іншими знаряддями для Вашої краси. 

В Інтернет-магазині Formarket.com.ua ви знайдете великий вибір товарів для перукарів та їхніх клієнтів за найкращими цінами! Асортимент інтернет-магазину включає перукарське обладнання, інструмент, аксесуари, а також багато іншого...

Всі товари, представлені в магазині є ригінальними та мають необхідні сертифікати відповідності, володіють високими технічними характеристиками.

Головний офіс компанії знаходиться в місті Чернівці, але ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні. 

Ми прагнемо надати вам максимум необхідної інформації щодо пропонованих товарів. Інтернет-магазин formarket.com.ua забезпечений зручними і ефективними інструментами підбору товарів за технічними характеристиками. Наприклад, у вибраних Вами категоріях Ви можете задати сортування по важливим параметрам.

У нашому місті є демонстраційний магазин, де ви можете «наживо» оглянути і спробувати в дії товар або ж просто забрати ваше замовлення. Тому для мешканців Чернівців є можливість завітати до нашого демонстраційного магазину і з максимальним комфортом робити замовлення та вибирати техніку.

У нас працюють професійні продавці та консультанти. Якщо у вас виникли складності, при виборі товару, ви можете зателефонувати і отримати професійну консультацію від менеджерів компанії.

Купуючи товари в інтернет-магазині formarket.com.ua, Ви завжди можете бути впевненими в оригінальності походження та якості товарів, а також в надійності і гарантії сервісу. Весь перукарський інструмент в нашому магазині супроводжується ГАРАНТІЄЮ.